Анна Франко-Ключко з родиною

Фото групове

Анна Франко-Ключкона з родиною на відкритті надмогильного пам’ятника Івану Франкові на Личаківському цвинтарі у Львові.

Цифрова копія, оригінал зберігається у Львівському літературно-меморіальному музеї Івана Франка.

Дата: 1933 р.

Місце зйомки: м. Львів, Личаківський цвинтар.

Сепія

Опис: На світлині зображено групу людей – 18 осіб. Фото зроблено під час урочистого відкриття пам’ятника Івану Франкові на Личаківському цвинтарі. На ньому зображено групу людей, що зібралися на урочистості. Перший ряд, зліва направо: Віра-Марія Франко (старша донька Петра Франка, 1923 – 1996), Іванна-Ростислава Франко (по-домашньому  – Ася, друга донька Петра Франка, 1925 – 1978), Дарія-Любомира Франко (по-домашньому – Люба, друга донька Тараса Франка, 1926 – 2015), Зиновія-Ростислава Франко (по-домашньому – Зеня, старша донька Тараса Франка, 1925 – 1991). Другий ряд, зліва направо: Катерина Франко (дружина Тараса Франка, з дому Фалькевич, 1896 – 1962), Тарас Франко (1889 – 1971), Анна Франко-Ключко (1892 – 1988), Ольга Франко (дружина Петра Франка, з дому Білевич 1896 – 1987).

Анна Франко-Ключко одягнена у темне пальто, білу блузу та білий берет, стоїть поміж братом Тарасом (в темному піджаку, білій сорочці та смугастій краватці) та Ольгою Франко (у світлому пальто з клатчем в руках). Катерина Франко – крайня праворуч у світлому вбранні. На комірцях верхнього одягу у Тараса, Анни та Ольги – значки круглої форми (такі саме є й у інших дорослих). Івана та Віра вбрані в український національний одяг – вишиванки, корсетки, на шиї – кілька рядів намиста. Дарія та Зиновія – в однакових темних пальто та білих капелюшках.

Рубрика: нащадки Івана Франка, Анна Франко-Ключко, Тарас Франко, Катерина Франко, Ольга Франко, Віра Франко, Іванна Франко, Зиновія Франко, Дарія Франко.

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія