Анна Франко-Ключко, 1950-ті рр.

Фото портретне

Цифрова копія. Оригінал зберігається у приватному архіві Галини Ключко

Дата: 1950-ті рр.

Місце зйомки: б/м [Торонто, Канада]

Чорно-біле

Опис: Погрудне зображення Анни Франко-Ключко  в анфас.  На світлині зображено жінку середнього віку з забраним назад світлим волоссям,  одягнену у форму медсестри: білий халат та медичну шапку. Зображення на світлому нейтральному фоні.

З 1948 р. Анна Франко-Ключко проживала в Торонто, працювала медичною сестрою в «Східному загальному шпиталі» і Новому шпиталі «Гора Синай». Брала активну участь у громадському житті української діаспори, друкувалася у канадських часописах. Активно листувалася з родичами, що проживали на території України. 1956 р. в Торонто вийшла друком книга спогадів Анни «Іван Франко і його родина. Спомини». Тексти, написані донькою видатного письменника – є цінним і важливим джерелом для вивчення біографії як самого Івана Яковича, так і його родини.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія