Анна Франко-Ключко, 30-ті рр.

Фото сюжетне

Цифрова копія. Оригінал зберігається у приватному архіві Галини Ключко

Дата: 1930-ті рр.

Місце зйомки: б/м

Сепія

Опис: Погрудне зображення доньки Івана Франка – Анни Франко-Ключко. Світлину зроблено на фоні міського пейзажу, на задньому плані дерева та будівля. Жінка молодого віку – Анна сидить за кермом автомобіля, вбрана в  пальто світлого кольору з смушевим коміром та білий берет.

Світлину зроблено в період, коли Анна проживала у с. Довгім на Закарпатті (тоді – у складі Чехословаччини), час від часу вона приїздила до Львова навідати рідних. Дана світлина є цінним просопографічним джерелом, що розкриває смаки і уподобання письменниці, а також засвідчує, що вона мала прогресивні погляди та навички керування автомобілем.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія