Анна Франко-Ключко, 30-ті рр.

Фото портретне

Цифрова копія. Оригінал зберігається у приватному архіві Галини Ключко.

Дата: 1930-ті рр.

Місце зйомки: б/м

Чорно-біле

Опис: Погрудне зображення Анни Франко-Ключко, голова розвернута в профіль, тулуб – три чверті. На світлині зображено жінку молодого віку, у світлій сукні з короткими рукавами і темним, зачесаним назад волоссям, на шиї ланцюжок з кулоном. Зображення на світлому нейтральному фоні.

З 1921 по 1939 р. Анна проживала з родиною у с. Довге на Закарпатті (тоді – Чехословаччина). 1939 р. – вся сімя Ключків переїхала до Відня. Проживаючи у Довгому Анна почала працювати над історичною драмою «Учителька», присвяченій темі Карпатської України.

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія