Андрій і Тарас Франки з учнями Львівської академічної ґімназії

Цифрова копія. Оригінал зберігається у Львівському літературно-меморіальному музеї Івана Франка.

Дата: 1903 р.

Місце: Львів.

Опис: Фото групове. На світлині зображено групу хлопців середнього шкільного віку у ґімназійному класі, розміщену у п’ять рядів. Всі одягнені у форму. На першому плані (перший ряд) за партою сидить шестеро ґімназистів, другий ліворуч – Андрій Франко, третій ліворуч – Тарас. На фото вони позначені літерами «А» і «Т», написи зроблено чорним чорнилом від руки.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія