Андрій Франко – учень Академічної гімназії у Львові

Фотокопія. Оригінал зберігається у Львівському літературно-меморіальному музеї Івана Франка.

Дата: 1899 – 1900.

Місце зйомки: Львів.

Опис: Погрудний портрет старшого сина Івана Франка Андрія, зроблений в період навчання у Львівській академічній гімназії. Оригінал на фірмовому паспарту (фотоательє Давида Мазура у Львові). На лицьовому боці паспарту вміщено тиснення з прізвищем фотографа та даними ательє: «Mazur we Lwowe, ul. Panska 5».

На світлині зображено хлопця 12-13 років, одягненого у гімназійну форму з кашкетом на голові.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія