“Іван Франко і його родина. Спомини”

До 100-річчя від дня народження Івана Франкав в Торонто вийшла  книжка Анни Франко-Ключко  «Іван Франко і його родина. Спомини».

Про ВеликогоКаменяра, що
«Все, що мав у житті, він віддав
Для одної ідеї,
І горів, і яснів, і страждав,
І трудився для неї»
для ідеї випровадити свій український народ з неволі, щоб «з рабів тих зробити народ» та поставити його у «народів вольних колі», що сам боровся за цю ціль і твердо, вірив: «я вірю в силу духа і в день воскресний твойого повстання» та невтомно, промощував, шлях до; цього воскресіння в непохитному переконанні, що самі «ми, розіб’ємо скалу (неволі), роздробимо граніт, що кров’ю власною і власними кістками твердий збудуємо гостинець» (до волі), — про Івана Франка написано й пишеться багато.
Спомини доньки Івана Франка є зокрема тим цінні й вартісні, що вони написані,
сказати б — з такої найближчої віддалі, на якій може бути лише рідна дитина до рідного батька й до цілого батькового оточення.

Ознайомитися можна тут


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія