Анна Франко-Ключко з синами Тарасом і Мироном

Цифрова копія. Оригінал зберігається у приватному архіві Галини Ключко.

Дата: поч. 1930-х рр.

Місце зйомки: б/м

Опис: На світлині зображено Анну Франко-Ключко з синами Мироном (сидить) і Тарасом стоїть. Фото зроблено на нейтральному темному фоні в інтер’єрі фотоательє. Анна сидить на стільці з декоративним оздобленням, одягнена у сукню світлого кольору, на колінах у неї молодший син Мирон (1922 – 2004), позаду стоїть Тараса (1920 – 1983). Хлопці одягнені в однакові темні костюми з білими ґудзиками та комірцями. Зображення поколінне.

1921 р. Анна з чоловіком Петром Ключком повернулась з Берліну (перебувала у складі Місії Червоного Хреста). Родина оселилась у с. Довге (Закарпаття, тоді – Перша і Друга Чехословацька Республіка). У 1920 р. у них народився син Тарас, а 1922 – Мирон.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія