Автобіографія Петра Франка

Франко П. Автобіографія.

Автограф, цифрова копія, оригінал зберігається у Центральному державному історичному архіві України у Львові.

Дата: 12 лютого 1940 р.

Місце: Львів.

1 арк. – 1зв.

Матеріал: папір.

Авторизований машинопис, з підписом П. Франка.

Документ – авторизований машинопис, в кінці місце, дата і підпис П. Франка, проставлені власноручно на вимогу Забаштанського – завідувача оргінструкторського відділу Львівського міського комітету Комуністичної партії (більшовиків) України.

Мова документа: українська.

 


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія