Свідоцтво Петра Франка про закінчення 1 класу Академічної гімназії

 

Свідоцтво шкільне № 40 Цісарсько-королівської Академічної гімназії у Львові, видане П. Франку про закінчення першого півріччя 1901 – 1902 навчального року

 Цифрова копія першої сторінки. Оригінал зберігається у Центральному державному історичному архіві України, м. Львова (ЦДІАК України у Львові, ф. 640, оп. 1, спр. 2, арк. 1.).

Дата: 30 січня 1902 р.

Місце: Львів.

Матеріал оригіналу: папір, чорнило

Кольоровий друк, рукопис, з підписом та печаткою.

Документ написано чорним чорнилом на стандартному типографському бланку. Завірений підписом директора гімназії, класного керівника та печаткою закладу. У верхній правій частині – фіскальна марка. У лівому верхньому куті від руки зазначено номер: «ч.40».

Документ містить інформацію про дату, місце народження, віросповідання (православне). Дата народження вказана не вірно: 16 червня 1890 р. замість 28 червня 1890 р. Також вказано, що П. Франко є учнем першого В класу, зазначено його успішність протягом першого півріччя навчання.

Мова документу: українська.


Ми з вдячністю приймаємо ваші теплі слова!
Ваша думка надзвичайно важлива для нас.

Вітаю! Нарешті маємо у Києві музей  Івана Франка і його родини – з чим Вас усіх вітаю! Чудова експозиція, гідна нашого Каменяра. Вражений експонатами,  а автентичні документи – вражають. Щира подяка усім, хто долучився до створення музею. Плідної Вам праці й надалі. А Роландові  Франку – многая літа!

Дмитро
Отримали величезне задоволення, поринувши в домашню атмосферу Франкової  родини. Величезне Вам дякуємо за цей музей. Його неймовірну, неповторну атмосферу хочеться пити великими ковтками. А цікаві факти про Івана  Франка і його дітей захоплюють.
Taisa Lu
Наш колектив захоплений всім що побачив у цьому чудовому музеї. Від усієї душі ми вдячні що у Києві існує такий музейний заклад, де можна пізнати непросту  історію життя Тараса Франка, а також дізнатись про Івана Франка та його родину. Екскурсія  цікава, жива, подекуди навіть дотепна. Наша група різнорідна, але всі залишились задоволені почутим і побаченим. Щиро дякуємо працівникам музею.
Наталія